PSU 100W CO2 Laser Power Supply - MYJG-100W 220V - with External LCD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
PSU 100W CO2 Laser Power Supply - Australian Stock - MYJG-100
External LCD is connected via cable and can be panel mounted
To Suit Laser 80-100W
Specifications Power: 100W
Input Voltage: AC220V
Maximum Output Voltage: 28KV
Maximum Output Current: 30mA
Efficiency: 91%
Response Speed: ≤1ms
Cooling Method: fan cooling
PSU 100W CO2 Laser Power Supply - MYJG-100W 220V